KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Elkos Group-

Kompania: Elkos Group
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Adresa: N.Basha n.n.
Qyteti: Pejė
Kodi Postar: 300000
Shteti: Kosovė
Tel: +381 (0) 39 32536
Fax: +381 (0) 39 33950
E-mail: info@elkosgroup.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 06/01/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 9
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.