KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Ministria e Administratės Publike

Kompania: Ministria e Administratės Publike
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: MDP
Industria: Qeveri/Sociale
Adresa: ish–ndėrtesa e ,, Rilindjes’’ kati III (tretė),
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +381 (0) 38 200 30 956
Fax:
E-mail: info-mshp@ks-gov.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.ks-gov.net/mshp
Regjistruar me: 20/03/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 25
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.