KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Agjencia Kadastrale e Kosovės

Kompania: Agjencia Kadastrale e Kosovės
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: AKK
Adresa: Ndėrtesa e Arkivit tė Kosovės Kati i 2-tė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +381 (0) 38 512 353
Fax: +381 (0) 38 512 356
E-mail: akk@ks-gov.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kca-ks.org
Regjistruar me: 20/03/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 5
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.