KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Vala 900

Kompania: Vala 900
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Vala 900
Adresa: Ndėrtesa e PTK-sė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: --------------
Fax:
E-mail: info@valamobile.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.valamobile.com
Regjistruar me: 17/05/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 4
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.