KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Petrol Company-

Kompania: Petrol Company
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Petrol Company
Adresa: Rr. Bill Klinton
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +381 (0)38 245 261
Fax:
E-mail: petrolcompany_k@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 04/09/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 4
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
04/09/2007 Katėr kamariere Tjetėr Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.