KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Jobbia Human Resources-

Kompania Jobbia Human Resources nga Norvegjia shpall Konkurs per punesim ne Norvegji. Te nderuar/a, Iu njoftojme se kerkojm kandidat/e te interesuar/a per punesim ne Norvegji. Profesionet e kerkuara per momentin jan: Murator, Automekanik, Programer Kompjuteri dhe profesione tjera. Kandidatet duhet te posedojn: C.V. ne gjuhen angleze, diplome per pergaditjen profesionale per profesionin ne te cilin duan te punojn. Te jen ne gjendje te flasin dhe kuptojn gjuhen Angleze. Te ken shkathtesi shume te mira komunikuese, te ken pasaporte dhe deshire per te punuar. Shenim: Diplomat, Ƨertifikatat etj, te dorezohen te skanuara ne e-mail adresen punesimnenorvegji@yahoo.com dhe te jen te perkthyera ne gjuhen angleze nga perkthyes profesional sepse dokumentat duhen te ken Vulen e Perkthyesit Profesional. Per kohen dhe vendin e testimit iu lutemi shenoni ne C.V.-ne tuaj numrin tuaj te telefonit. Iu mirepresim Jobbia.

Norvegji; Tel. e-mail: punesimnenorvegji@yahoo.com

Kompania: Jobbia Human Resources
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Jobbia Human Resources
Adresa: Not specified.
Qyteti: Prishtina
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 00000000000
Fax:
E-mail: punesimnenorvegji@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 29/11/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.