KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: GC&DA LLC GC&DA LLC
 
Titulli: Perkthyes/ Aglisht, Shqip, Serbisht
Kategoria e punės: Kėshillim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Kėshillim  ]
Pėrshkrimi:
Ben perkthimin e dokumenteve nga gjuha Shqipe ne gjuhen Angleze ose nga Gjuha Angleze ne gjuhen Serbe dhe Vica Versa.
Gjithashtu ben perkthim simultant gjat evimenteve te ndryshme qe organizon kompania, konfrom kerkesave te kompanis se ne cilen gjuhe nevoitet perkthimi
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 500 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Headquarter
Str. "Bulevardi i Pavarėsisė" ,II/2
Gjilan,Republic of Kosovo,60000
Phone: +381 (0) 280 322 321
E-Mail: hr@gcda-ks.biz

Prishtina Branch
Str. "Lidhja e Lezhės", no.4, 2nd floor/5
Prishtina,Republic of Kosovo,10000
Phone: +381 (0) 38
Kodi postar: 60000
Data e shpalljes: 03/05/2012 / Shikuar gjithsejt 1589 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: GC&DA LLC
Kontakt emri: Armend Bislimi
Kontakt email: hr@gcda-ks.biz
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.