KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: AEME AGENCY AEME AGENCY
 
Titulli: Kontrata pune jashte vendit
Kategoria e punės: Rekrutim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Rekrutim  ]
Pėrshkrimi:
Kontrata pune jashte vendit

Ofrohen vende pune ne 2 restorante VIP qe do te hapen ne Erbil,Kurdistan.
Pozicionet vakante jane si me poshte:

Hostess(Mikepritese klienti)-----(Femera)
Kamarjere -------(Femera dhe meshkuj)
Banakjere-------(Femra dhe meshkujt)

Kontaratat jane 2 vjecare
Aplikanteve te sukseshem do tju ofrohet:
* rroge fikse qe varjon 500$-600$ ne muaj + bakshishe
* Akomodim dhe ushqimi i paguar
*Transportim
*Bilete Avioni
*Pushime vjetore pas vitit te pare te punes dhe bileta vajtje ardhje
*Vize pune
*Sigurime shoqerore dhe shendetsore etj

Kushti i domosdoshem eshte gjuha angleze dhe mosha mbi 18 vjec.

Te interesuarit te dergojne CV ne anglisht me fotografi ne adresat e e-mailit:
---- costumerservice@aemeagency.com
---- aeme.agency@yahoo.com

Ju mirepresim
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: 500 Dollar
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirane, Shqipėri
Adresa: TIIRANE
Data e shpalljes: 21/09/2012 / Shikuar gjithsejt 2839 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: AEME AGENCY
Kontakt email: aeme.agency@yahoo.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.