KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Albanian American Education Group (AAE Group) Albanian American Education Group (AAE Group)
 
Titulli: Mesuese per ciklin e ulet
Kategoria e punės: Edukim/Trajnim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Edukim/Trajnim  ]
Pėrshkrimi:
Albanian American Education Group (AAE Group) kėrkon tė punėsojė pėr nevoja tė Kolegjit Amerikan tė Tiranė (ACT) mėsues tė ciklit fillor.


Apikantėt duhet tė jenė diplomuar pėr disiplinat pėrkatėse (kanė avatazh ata apikantėt qė kanė kualifikime pasuniversitare, grada shkencore ose qė kanė tė dokumentuar dhe publikuar veprimtari metodiko-shkencore).
•        Tė kenė aftėsi tė mira komunikimi.
•        Tė kenė aftėsi pėr tė punuar nė grup.
•        Tė kenė aftėsi lidershipi.
•        Tė zotėrojė gjuhėn angleze (avantazh pėrbėjnė edhe gjuhė tė tjera tė komunitetit evropian).
•        Preferohen aplikantėt me pėrvojė pune nė fushėn e mėsimdhėnies.
•        Inkurajohen aplikantėt tė cilėt sapo kanė pėrfunduar studimet me rezultate tė shkėlqyera.
Dokumentacioni qė duhet tė dorėzohet pėrfshin:
•Kėrkesė pėr aplikim.
•Curriculum Vitae.
Aplikimet bėhen nė e-mail:
burimetnjerezore@uat.edu.al

Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Shqipėri
Adresa: Rruga e Elbasanit, Lunder, Tirane
Data e shpalljes: 23/04/2013 / Shikuar gjithsejt 1074 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Albanian American Education Group (AAE Group)
Kontakt email: burimetnjerezore@uat.edu.al
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.