Pyetjet mė tė shpeshta!Pėr Punėkėrkuesit

Si mund tė regjistrohem si punėkėrkues?

Ju mund tė krijoni llogarinė tuaj duke shfrytėzaur linkun ”Regjistrohuni” nga pjesa pėr navigim. Kliko kėtu pėr t’u regjistruar tani.

A ėshtė pėrfshirė pagesa pėr regjistrim?

Jo, regjistrimi dhe shpallja e rezumes ėshtė falas.

Kam harruar fjalėkalimin, ēka duhet tė bėjė tash?

Ju mund ta ktheni fjalėkalimin nė ēdo kohė nga sistemi ynė, duke shfrytėzuar linkun “Keni harruar Fjalėkalimin” nga menyja pėr navigim. Ju vetėm duhet ta shkruani email adresėn korrekte, tė cilėn e keni shfrytėzuar gjatė regjistrimit. Kliko kėtu pėr ta kthyer fjalėkalimin.

Dua tė mė njoftoni me email pėr punėt e shpallura tė cilat pėrshtaten me rezymenė time, ēka duhet tė bėjė?

Ju duhet tė abononi nė shėrbimin "Sistemin pėr njoftim tė punėve" dhe sistemi do t’ju dėrgoj raporte ditore apo javor qė pėrshtaten me rezymenė tuaj. Natyrisht, sė pari ju duhet ta botoni rezymenė tuaj nė sistem pėr ta shfrytėzuar kėtė mundėsi. Ju gjithmonė mund tė ē’regjistroheni nga sistemi, nė ēdo kohė, duke shkuar te vendi pėr punė nga menyja naviguese. Kliko kėtu pėr t’u regjistruar nė sistemin "Sistemin pėr njoftim tė punėve".

Kam dėshirė tė i ndryshoj detajet e rezumesė, a ėshtė e mundur?

Ju mund t’i ndryshoni detajet e rezymesė suaj nė gjdo kohė. Pasi tė i bėni ndryshimet e nevojshme ju mund tė klikoni butonin “Ruaje” per t'i publikuar ndryshimet. Gjithashtu keni linkun pėr ta parė rezymenė, i cili link e paraqet rezumenė tuaj nė mėnyrėn se si e shohin punėdhenėsit. Kliko kėtu pėr ta ndryshuar rezumenė tuaj online.

Kam dėshirė qė punėdhėnėsit tė kenė mundėsi tė marrjes sė rezymesė sime si doc/pdf format, a ėshtė e mundur?

Po, ju vetėm duhet ta ngarkoni rezumenė tuaj nga kompujteri juaj duke shfrytėzuar butonin ”Browse” tek formulari pėr plotėsimin e rezumes. Kliko kėtu pėr ta ngarkuar rezumen tuaj.

Pėr Punėdhėnėsit

Si mund tė regjistrohem si punėdhėnės?

Ju mund tė krijoni llogarinė tuaj duke klikuar kėtu

A ėshtė pėrfshirė kėtu pagesa pėr regjistrim?

Regjistrimi ėshtė falas mirepo disa nga shėrbimet janė me pagesė. Ju mund ta shikoni linkun pėr plane nga menuja pėr navigim pėr tu informaur me ēmimet dhe benificionet e sistemit tonė. Kliko kėtu pėr t'i parė llojet e planeve.

Kam harruar fjalėkalimin, ēka duhet tė bėjė tash?

Ju mund ta ktheni fjalėkalimin nė ēdo kohė nga sistemi ynė, duke shfrytėzuar linkun “Fjalėkalimi i humbur” nga menyja pėr navigim. Ju vetėm duhet ta shkruani email adresėn korrekte, tė cilėn e keni shfrytėzuar gjatė regjistrimit. Kliko kėtu pėr ta kthyer fjalėkalimin.

Kam harruar ēelėsin aktivizues, sistemi nuk mė lejon tė kyēem. Ēka duhet tė bėjė tash?

Ju mund ta ktheni ēelėsin aktivizues nė qdo kohė nga sistemi ynė. Ju vetėm duhet ta shkruani email adresėn korrrekte tė cilėn e keni shfrytezau gjatė regjistrimit. Kliko kėtu pėr t’ua ridėrguar ēelėsin aktivizues nė email.

Ēka nėnkuptojmė me skadimin e afatit normal pėr punėt e postuara?

Koha e skadimit varet nga plani i zgjedhur nga ju, por skadimi normal pėr punė ėshtė 6 muaj.

Si mund tė regjistrohem si punėdhėnės?

Ju mund tė krijoni llogarinė tuaj duke klikuar kėtu

Kam dėshirė tė njoftohem me email pėr rezumet e reja tė cilat pėrshtaten me punėt e mia tė shpallura, ēka duhet tė bėjė?

Ju duhet tė abononi nė shėrbimin "Sistemi pėr Njoftimin tė Rezumeve", dhe juve do tė ju dėrgohen raporte ditore apo javore me rezymetė e reja qė pėrshtaten me punėt tuaja. Ju gjithmonė mund tė ē’abonoheni nga ky shėrbim, nė ēdo kohė. Kliko kėtu pėr t’u abonuar nė shėrbimin "Sistemi pėr Njoftimin e Rezumeve"

Kam dėshirė t'i ndėrroj detajet e profilit tim, a ėshtė e mundur?

Ju mund t'i ndėrroni detajet e profilit duke klikuar nė linkun "Modifiko Profilin" nė menyn pėr navigim. Pasi t'i bėni ndryshimet e nevojshme ju mund tė klikoni butonin "Ruaje" pėr t'i publikuar ndryshimet. Kliko kėtu pėr t'i bėrė ndryshimet.
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.