KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  

Misioni

Tė zhvillojmė dhe krijojmė partneritete me bizneset vendore dhe ndėrkombėtare, organizatat qeveritare dhe joqeveritare pėr tė ofruar shėrbime tė automatizuara ndėrmjetėsimi punėsimi dhe informim punėsimi qė do tė ndikojnė nė zhvillimin ekonomik, avansimin e mėtejmė tė instrumenteve pėr ndėrmjetėsim nė punėsim, si dhe aftesiminin e fuqisė punėtore nė vend dhe rajon.

Historiku

OfertaPune.com ka filluar punėn si pilot projekt qysh nga viti 2003 si webfaqja e parė shqiptare nė botė qė ofron enkas shėrbime tė fokusuara nė informim dhe ndėrmjetėsim punėsimi.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.