KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 2207)

dpt niti

  dpt niti
 • Lokacioni:prishtin ose ne gjilan , Kosovė
 • Adresa:10000, gjilan rruga medllin ollbrajt
 • Industria:Polici/Siguri Personale
 • Web:

jam i interesuar per pun ne policin e kosoves

motel restoran ''PANORAMA ''- Mazhiq - MITROVIC Rruga STANTERG BARE

 motel restoran ''PANORAMA ''-  Mazhiq  - MITROVIC Rruga  STANTERG  BARE
 • Lokacioni: MITROVIC- STAN TERG- MAZHIQ, Kosovė
 • Adresa: MAZHIQ -STANTERG BARE KOMUNA MITROVIC
 • Web:

MERKOJM DY PUNTORE - NDIMSE PER PUN NE SHANG E KUZHIN MUNDSISHT ME PERVOJ PUE OSE PA PERVOJ SE SHPEJT DO TE ...

Telaku

 Telaku
 • Lokacioni:sisak, Kroaci
 • Adresa:Sisak, kroaci
 • Web:

Kƫrkoj puntor tƫ ndertimtaris , apo ndonjƫ murator , 10 puntor dhe 5 murator

Besplay

 Besplay
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.besplay.com

Kompani per zhvillim Softuerik dhe Web Zhvillim

Ntp ..Lira-ag'' Ferizaj-Kosove

 Ntp ..Lira-ag'' Ferizaj-Kosove
 • Lokacioni:Ferizaj, Kosovė
 • Adresa:70000, Magjistrale prishtine-ferizaj
 • Web:

PRINTEC

 PRINTEC
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bedri Pejani Nr: 32
 • Web:

SIK-Kosova

 SIK-Kosova

"ALULUX-S"N.SH.P.

 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Rr. Per Novoberd ne dalje te Gjilanit (saktesishte te gurthyesi i bejta comercit)
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

Kerkoj puntor per punimin e dyerve dhe dritareve dhe montimin

"Bucki.Net"

 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Gjilan, Dardania 1
 • Web:

"Internet Caffe"

"CDC" sh.p.k

 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, "Bulevardi i Pavarsise" H2/A nr 11
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://facebook.com/CDCshpk

CDC.shpk eshte kompani e ndertimit te larte qe eshte e specializuar ne lemine e ndertimit renovimit projektimit mbikqyrjes dhe konsulences...

"DKG" SH.A.

 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Dardania, Blloku 7 Hyrja 1, nr. 1 10 000 Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Kompania "DKG"SH.A. Prishtine keron nje Asistente e zyres e cila e njeh gjuhen Gjermane shkelqyeshem dhe eshte ne gjendje te perkthej...

"EDAL"sh.p.k.

 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:11111, EDAL Center rr.Punetoret e Rilindjes, no:15/2, k.3-te, Tirane
 • Web:

Kompani e sukseshme ndertimi ne Shqiperi

"eleganca"

 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:28 nentori bb 1/5 h-1/27,1 prishtine
 • Industria:Menaxhment
 • Web:

kerkoj ni punetore per butik te kete pervoj pune te jet e besushme e rregullt ne pune dhe ta doj punen

"EURO - GJICI" shpk

 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rruga "Lidhja e Prizerenit", Lgj.8, Pall.10/1, Shk.1, Ap.2
 • Web:

Shoqeria "Euro Gjici" shpk eshte nje shoqeri me aktivitet disa vjecar dhe teper prestigjioze, duke patur nje shtrirje te gjere te aktivitetit te...

"GARNET"Cosmetics & Accessories

 • Lokacioni:Prizren , Kosovė
 • Adresa:20000, ne qender te Prizrenit ne Shadervan
 • Web:

Shitese me pervoje shumevjeqare poashtu pervoje pune ne kompjuter.

"Karma" Mermer dhe Granite

 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:Rr Dora Distria , Pall 11 , Ap , 46
 • Web:

We are an indian based company Registered in Albania dealing in specific areas like granite and marble.

"SiCRED" Sh.a

"SME Interventions Ltd."

 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Web:

"Studio Moderna"sh.p.k (TOP SHOP)

 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Nena Tereze 49/ap
 • Web:

"Tobacco Holding Group"sh.p.k

Kompani cigaresh, pije alchoolike dhe freskuese.


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.