KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

kerkoj ni punetore per butik te kete pervoj pune te jet e besushme
e rregullt ne pune dhe ta doj punen

Kompania: "eleganca"
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: zyla
Industria: Menaxhment
Adresa: 28 nentori bb 1/5 h-1/27,1 prishtine
Qyteti: prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 07903003565
Fax:
E-mail: eleganca-butik@live.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 11/02/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.