KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Gjeni punė

  • zgjedhni kriteret e punės mė poshtė dhe shtypni butonin "Kėrkoni" pėr tė parė rezultatet.
  • nėse doni ta shihni komplete listėn e tė gjitha punėve tė shpallura, vetėm klikoni butonin "Kėrkoni".
Specifikoni kriteret pėr titullin e punės
Titulli i punės::  
  shembuj: Kėshilltar, Shitės etj
Caktoni Kategorinė e Punės dhe Lokacionin e Punės
Kategoria e Punės:
(Pėr tė zgjedhur mė shumė se njė kategori mbani tė shtypur butonin CTRL derisa zgjedhni.)
Lokacioni i Punės:
(Pėr tė zgjedhur mė shumė se njė kategori mbani tė shtypur butonin CTRL derisa zgjedhni.)
    ose Qytet:
Caktoni Shkathtėsitė/Fjalėt Kyqe
  • shkruani njė ose mė shumė fjalė dhe/ose fraza
  • klikoni nė njėrėn prej radio butonave pėr tė zgjedhur operatorin nė mes tė fjalėve/frazave
  • shembuj: Kėshilltar, Shitės etj
Shkathtėsit/Fjalėt Kyqe:


Caktoni Pagėn
Paga Mesatare:
(p.sh. "600 - 750")
Prej:
 
Deri:
   (Paga Mujore)
*VĖREJTJE: Nėse njė punėdhėnės nuk e ka cekur rrogėn mesatare pėr punėn qė e ka shpallur dhe ju e pėrdorni kėtė si kriter, ato punė do tė pėrjashtohen. Pėr tė parė tė gjitha punėt leni kėto fusha tė zbrazėta.
Caktoni Gjuhėn
Gjuhėt e Folura:
(Pėr tė zgjedhur mė shumė se njė kategori mbani tė shtypur butonin CTRL derisa zgjedhni.)

Specify Employment Type
Caktoni Llojin e Punės:

Specify Employer Type
Employer Type:
Puna e shpallur nė Periudhėn
Punėt e shpallura gjatė:
Opcionet pėr rezultatet e kėrkuara
Rendit punėt sipas:
Trego punė/ pėr faqe:
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.