Kyēuni Regjistrimi Kėrkoni rezyme Shtoni punė Punėt e juaja Rezymetė e shenjuara Inboxi i juaj  
BENEFICIONET E ANËTARËSIMIT

Regjistrim Falas!
Ju mund të krijoni falas llogarin dhe profilin tuaj online.
Sistemi automatik i njoftimeve!
Ju mund të pranoni njoftime ditore apo javore përmes emailit për resumet e reja të botuara e të cilat perputhen me punët e juaja të shpallura.
Ngarkoni Logon tuaj!
Ju mund të ngarkoni logon tuaj e cila do të paraqitet në përshkrimin e punës dhe përshkrimin e kompanis tuaj.
Modifiko Profilin Online!
Ju mund të modifikoni profilin tuaj online kur të doni dhe atë ta publikoni kur të jet gati.
Fshehni kontakt informatat e Juaja!
Ju mund të fshehni kontakt informatat (adresa, email, telefoni, faxi, lokacioni) nëse doni që punëkërkuesit të mos i shohin kur të lexojn përshkrimin e punës që keni shpallur. Ju gjithashtu mund të fshehni këto informata ndryshe apo ndaras për secilën punë që shpallni.
Shpallni punë dhe Rishpallni punët e skaduara!
Ju mund të menagjoni punët e juaja (editoni, fshieni, kopjoni etj) ose rishpallini punët e skaduara apo punët e arkivuara.
Kërkoni Rezume dhe Dërgoni Mesazhe Private!
Ju mund të kërkoni databazën tonë të rezumeve dhe të kontaktoni me punëkërkues përmes mesazheve private.
Statistikat e Llogaris Tuaj!
Statistika online për numrin e punëve që mundeni të shpallni dhe numrin e punëve që keni shpallur, numrin e punëve të vequara që mund të shpallni, numrin e rezume kontakteve që mund të shikoni. Statistika online për gjithsejt sa here është shiquar puna e juaj nga punëkërkuesit, sa herë punëkërkuesit kane aplikuar në punët e juaja, datat e skadimit të punëve etj.
Inboxi i Juaj!
Aplikimet në punët e juaja dhe mesazhet private ruhen në këtë pjesë të webfaqes. Ju mund të shikoni mesazhet private që keni pranuar nga punëkërkuesit, mesazhet që ju i keni dërguar, aplikimet në punë që keni pranuar. Ju gjithashtu mundeni të refuzoni punëkërkuesit e caktuar që nga ata të mos pranoni mesazhe private apo aplikime në punë mirepo ju gjithashtu do të keni mundësin që këta të i fshieni nga lista e punëkërkuesve të refuzuar në mënyre që të pranoni prap mesazhe private dhe aplikime në pune nga të njejtit.
Rezumet e Shenjuara!
Derisa të shfletoni dhe kërkoni në databazën e rezumeve ju keni mundësine të ruani apo shenjoni rezumet për të cilat jeni të interesuar në listën e rezumeve të shenjuara në mënyre që më vonë të i rishikoni.
Fshieni Llogarin Tuaj!
Ju keni mundësin të fshieni llogarin tuaj në gjdo kohë. Të gjitha infomatat e juaj si punëdhënës dhe të gjitha punët e shpallura nga ju do të fshihen përgjithmonë nga databaza e jonë. Ky veprim nuk mund të kthehet mbrapa mirepo ju do të keni mundësin të regjistroheni prap.
   
  Kliko këtu për të krijuar llogarinë tuaj.
  KYÇUNI SI PUNËDHËNËS


 Keni harruar Fjalėkalimin?  |  Regjistrohu!  
Marketing | Reklamo ketu
  REZUMET E FUNDIT
Perkthim, sherbim te klienteve, Gjilan - Kosovƫ
Perkthyese, Administrate, Sherbim ndaj klientit, Mitrovice - Kosovƫ
sales, bucuresti - Rumani
Engineer, Moscow - Rusi
Inxhinier i elektrikƫs, Prishtine - Kosovƫ

  KËRKO REZUME
Kėrkim i Shpejt i Rezymeve 
     

Kėrkim mė i avancuar


Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.