KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit

CDC.shpk eshte kompani e ndertimit te larte qe eshte e specializuar ne lemine e ndertimit renovimit projektimit mbikqyrjes dhe konsulences.Operon qe nga viti 2002 dhe nder klientet e saj numron shum institucione me renome si kombetare ashtu edhe nderkombetare.

Kompania: "CDC" sh.p.k
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Xhevdet Zylfiu
Industria: Administrative/Zyre
Adresa: "Bulevardi i Pavarsise" H2/A nr 11
Qyteti: Gjilan
Kodi Postar: 60000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: cdc.shpk@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://facebook.com/CDCshpk
Regjistruar me: 25/01/2013
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.