KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (21 nė 40 nga 2197)

''Radio Ime''

''Radio Ime''
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:+355, Tiranė
 • Industria:Arte Kreative/Media
 • Web:

''TELAKU''D.O.O

''TELAKU''D.O.O
 • Lokacioni:GLINA, Kroaci
 • Adresa:44400, HRV.ULICA8
 • Web:http://jo

JEMI FIRMM NDERTIMI DHE KERKOJM PUNTOR , MURATOR ( MJESHTER),PO KJO OFERT VLEN PER MOMENTIN VETEM PER ATA QE JETOJN NE KROACI NUMRI QE...

101 Group SHPK

101 Group SHPK

Kerkohen 3 specialiste per Fizioterapi-Masazh, ne kampin e Nato's - Film City ne Prishtine.

2K Group

2K Group

2K Group ƫshtƫ njƫ shoqƫri qƫ menaxhon kapitale dhe projekte te ndryshme duke pasur nƫn kontroll ose tƫ asociuara njƫ grup shoqƫrish...

2stal

2stal
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:Rr. Siri Kodra
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Tirane, cercasi tecnici computer Cercasi tecnici computer Orari: Full time (lunedi-sabato / 8:30-17:30 ) Paga...

365

365
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Rruga Abdyl Frasheri. Tirane
 • Industria:Menaxhment
 • Web:

Portali me shitje online 365 i cili operon ne Shqiperi kerkon bashkpuntor per Kosoven. Detyrat dhe pergjegjesite...

3AM

3AM
 • Lokacioni:Shkozet Durres, Shqipėri
 • Adresa:Shkozet, Durres
 • Web:

Kerkojme te punesojme Manaxher, Ekonomist per ndermarjen tone qe eshte ne zhvillim. Personi do te kete pergjegjsi ne pune dhe mund te ngrihet ne...

3CIS J.S.C.

3CIS J.S.C.
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtinė , Kosovė
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

3CIS J.S.C., nėpėrmjet kompanisė Cisco Systems, sipartneri mė i madhi kompanise nė nivelin global, ėshtė nė proēes tė finalizimit tė disa...

3d fashion

3d fashion
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Inkubatori i Biznesit
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Shitore e veshjeve

4Alb sh.p.k.

4Alb sh.p.k.
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tirane
 • Web:

4Dstudio

4Dstudio
 • Lokacioni:TIRANE, Shqipėri
 • Adresa:1010, Rr. Frosina Plaku Pall.21 Zyra 1
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:

Studio projektimi, kryejme studime urbanistike, projekte per objekte me karaktere te ndryshem, si banesa individuale dhe kolektive ashtu dhe...

4ecolor

4ecolor
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:4ecolor/polygraph service Prapa ATSH
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:

4ecolor/polygraph service Gjithmonė nė shėrbim tė shtypshkronjave Kompania 4ecolor eshte e pranishme mbi 10 vjet ne tregun Shqiptar ne...

4M Group

4M Group
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, BULEVARDI NENA TEREZE HYRJA 19. NR 7 10000 PRISHTINA, KOSOVA
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:http://www.4mgroup.co.uk

Founded in 2004, 4M Group (fōrm/gro͞op) is an award-winning London based design/build architectural practice...

4M Group

4M Group
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Blvd Nena Tereze 32-1 Nr. 7
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.4mgroup.co.uk

Limited liability company

4Pixels

4Pixels
 • Lokacioni:Zurich, Zvicėr
 • Adresa:Postfach 520 9470 Buchs SG Schweiz
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.4pixels.ch

4pixels

4pixels
 • Lokacioni:Prishtinė, Gjilan, Prizren, Kosovė
 • Adresa:60000, Prishtinė, Gjilan, Prizren
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://www.4pixels.ch

4pixels ėshtė njė kompani e re me rrėnjė nė Zvicėr dhe me fokusim nė marketing online dhe zhvillimin e web faqeve...

5CA

5CA
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:Stationsstraat 154, Radboudhof, 3511 EK Utrecht
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

6D KINEMA

6D KINEMA
 • Lokacioni:Lipian, Kosovė
 • Adresa:10000, Lipian , Qendėr ,Shesh
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Ka tė bėj me shitjen e biletave edhe informimin e klientav pėr filmat qė munden ti shiqojn KONTAKTO NĖ VIBER +38344636686

A and B electrical

A and B electrical
 • Lokacioni:Calgary, Kanada
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:

Electrical Company

A communication

A communication
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Marketing
 • Web:


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.