KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
3AM-

Kerkojme te punesojme Manaxher, Ekonomist per ndermarjen tone qe eshte ne zhvillim. Personi do te kete pergjegjsi ne pune dhe mund te ngrihet ne post. Eshte nje post ideale per nje te sapodipllomuar ose per nje person me dy ose tre vite eksperience.


Kƫrkesat Thelbƫsore:

* Minimalisht te kete kryer studimet Universitare.
* Aftƫsi bashkƫpunimi dhe e komunikueshme
* Vullneti i mire per te mesuar dhe per te ecur perpara.
* Njohuri tƫ mira tƫ programeve kompiuterike: MS Office, Internet, E-mail, etj.

Ju lutem te dergoni CV ne adresen: muhamet@aiba.com.al

Kompania: 3AM
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Muhamed HAXHIU
Adresa: Shkozet, Durres
Qyteti: Shkozet Durres
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 00355692035996
Fax:
E-mail: muhamet@aiba.com.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 28/11/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.