KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
4pixels

4pixels ėshtė njė kompani e re me rrėnjė nė Zvicėr dhe me fokusim nė marketing online dhe zhvillimin e web faqeve, sė fundmi jemi duke synuar tė zgjerohemi edhe nė Kosovė duke punėsuar programerė e dizajner si dhe call agenta pėr tė punuar nė projekte tė ndryshme nė Zvicėr e mė gjerė.

Nė kėtė konkurs kėrkohen punėrorė/e tė cilėt kanė njohuri tė mira nė tė folurit e gjuhės Gjermane si dhe tė jenė komunikativ dhe tė bindshėm nė bisedė.

Kushtet e punės:
- Orari i punės prej 08:00 deri 16:00
- E hėnė – e premte
- Me mundėsi pagese prej 250 euro deri nė 900 euro.
- Mundėsi pėr njė punėsim afatgjatė.

Tė interesuarit tė dergojnė CV-nė nė kėtė email: info@4pixels.ch

Kompania: 4pixels
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: Prishtinė, Gjilan, Prizren
Qyteti: Prishtinė, Gjilan, Prizren
Kodi Postar: 60000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: info@4pixels.ch  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.4pixels.ch
Regjistruar me: 09/11/2014
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.