KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (101 nė 120 nga 2158)

Agjensia Sinergji

Agjensia Sinergji
 • Lokacioni:Firenze, Itali
 • Adresa:Via G.Marconi n/231
 • Web:

Agjensi pune per ne Itali

Agjensia UNIVERSAL sh.p.k

Agjensia UNIVERSAL sh.p.k

Agjensia "UNIVERSAL" sh.p.k, kompani shqiptare e specializuar ne blerjen, shitjen dhe trajtimin e filtrave pėr tė gjitha llojet e autoveturave...

AGJENSIJA E PATUNDSHMERIS {FJALA}

AGJENSIJA E PATUNDSHMERIS {FJALA}
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:
 • Web:

Agjension i Patundshmeris

Agjension Biznesi

Agjension Biznesi
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:38900, Nene tereza
 • Web:

Ofrojme sherbime,trajnime,konsulta biznesi.

Agjensioni Airdrinia

Agjensioni Airdrinia
 • Lokacioni:Gjakovė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Aviacion/Automobilistik
 • Web:http://www.airdrinia.com

Agjension Turistik

agjensioni dolcevita

agjensioni dolcevita
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

Agjension per promovimin dhe ndermjetesimin ne modelizem, fotomodelizem, promocion, statist, punesim.

Agjensioni Dolcevita

Agjensioni Dolcevita
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Web:

Kerkojm vajza tecilat do te angazhohen si modele, promotere, figurante me dhe pa pervoje ne sferen e modelizmit per sfilata, katalogje...

Agjensioni EBEM

Agjensioni EBEM
 • Lokacioni:Peje, Kosovė
 • Adresa:30000, Adresa Bill Clinton pa nr. 3000 Peje Kosove Tel & Fax +381 39 420 600 mobil +37744253409 e-mail ebemair@gmail.com Certifakata e Regjistrimit numer 70619938 Republika e Kosoves, Peje.
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

EBEMĀ® ne Kosove si nje iniciative per te permbushur nevojat e Punekerkuesve dhe Kompanive lidhur me gjetjen e personelit te duhur...

Agjensioni per sherbime social-edukative Shpresa e Jetes

Agjensioni per sherbime social-edukative Shpresa e Jetes
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, NGO "Shpresa e Jetės" Address: str. Imzot Nikė Prela, Konvikti i Vajzave, Ulpiane, 10 000 Prishtinė, Kosovė email: shpresa_jetes@hotmail.com facebook: Shpresa e Jetes www.shpresajetes.org Office: ++381 38542 241 Mobile: ++377 45 424 930
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:

Agjensioni pėr shėrbime social edukative OJQ “Shpresa e Jetės” ėshtė njė organizatė jofitimprurėse e regjistruar me 26 Mars 2004 pėr tė ndihmuar...

Agna Group

Agna Group
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1001, Adresa : Autostrada Tirane- Durres Km1 Kodi postar 1001 Godina Agna Group Tirane/ Shqiperi
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:http://www.agnaroup.com

Agrimatco Kosovo L.L.C

Agrimatco Kosovo L.L.C

Importues i inputeve Bujqesore

AGRO FLORENCE N..T.SH

AGRO FLORENCE N..T.SH

Agro Trade

Agro Trade

Agro Trade shpk

Agro Trade shpk
 • Lokacioni:Pristina, Kosovė
 • Adresa:10000, Magjistralja Prishtine-Ferizaj km.7-te Fsh.Lapnaselle
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://www.agrotradegroup.com/

Recepcioniste (1 vend pune) Kualifikimi: • Diplome Universitare e preferueshme • Experience pune • Aftesi komunikuese dhe aftesi...

Agro Trade Shpk

Agro Trade Shpk
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Magjistrala Prishtinė Shkup, Km. 7
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:http://www.agrotradegroup.com

agrocoop

agrocoop
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

AgroPLUS

AgroPLUS
 • Lokacioni:Podujevė, Kosovė
 • Adresa:38240, Rr. Afrim Zhitia Nr. 15/a
 • Web:

Ndƫrmarrja Tregtare Prodhuese "Agro PLUS" Export import

Agrounion shpk

Agrounion shpk
 • Lokacioni:Fushė Kosovė, Kosovė
 • Adresa:10000, Fushė Kosovė - Sllatinė e Madhe 10000, Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.agrounion.net

Merret me agrokultur dhe barnatore bujqesore

AGS

AGS
 • Lokacioni:Fushekosove, Kosovė
 • Adresa:12000, Rr. Dardania nn
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Servis i automjeteve

AGS Albania

AGS Albania
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.