KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (121 nė 140 nga 2158)

ahead

ahead

Air Logistics Group

Air Logistics Group

General Sales Agent for Airlines in the Air Cargo Market

AK Security Soft

AK Security Soft
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:20000, Prizren
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Kerkojme 2 Student Proramer qe programojn ne gjuhe programuese C# dhe SQL per te ndjekur trajnimet dhe per te punuar disa pjese te projekteve tona...

Akademia Evolucion

Akademia Evolucion

AL-PETROL

AL-PETROL
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

Hoteleri, Furnizimi me ushqim, Shėrbimi me ushqim, Bari; Punėt nė mikėpritje, turizėm dhe argėtim

Al-plast

Al-plast
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Al-plast Gjilan dyer dritare

AL-TEK shpk

AL-TEK shpk
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr e Barrikadave, prane shkolles "Lidhja e Prizrenit"
 • Web:

alaska travel

alaska travel
 • Lokacioni:prishtin, Kosovė
 • Adresa:10000, prishtine
 • Industria:Polici/Siguri Personale
 • Web:http://.

kerkojm puntore per agjension puntorja duhet te di gjuhen angleze shkrim e lexim po ashtu edhe kompjuterin te jet komunikative orari ehane epremte...

alaskatravel

alaskatravel
 • Lokacioni:PRISHTINE, Kosovė
 • Adresa:10000, ARBRIA RR ISMAJL QEMAJLI AFER AMBASADES GREKE NE PRISHTINE
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://.

agjension

alaskatravel

alaskatravel
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, prishtinė lagjja Arbri ish dragodan afer ambasades greke.
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://.

Puntore per agjension

alaskatravel

alaskatravel
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://.

kerkojm puntore per agjension i cili gjendet ne prishtinė ne lagjen dragodan afer ambasades greke orari i punes esht prej ores 8 deri 16 puntorja...

Alb Centric

Alb Centric

Alb Security sh.p.k

Alb Security sh.p.k

alb-i

alb-i
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

internet & marketing

Alb-Tipografia Shpk

Alb-Tipografia Shpk
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:RR e Durresit.Ish Uzina Dinamo Laprake
 • Web:

Alba

Alba
 • Lokacioni:Tiranė, Kosovė
 • Adresa:Prane Stadiumit Dinamo, Tirana e Re
 • Web:

Alba-Soft

Alba-Soft
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Ulpiane
 • Web:

Albacall Sh.a

Albacall Sh.a
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:RR Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

AlbaDial Generation

AlbaDial Generation
 • Lokacioni:Vlore, Shqipėri
 • Adresa:9401, Adresa Rruga lidhese Aleksandria Transballkanike "Gjergj Araniti" Vlore ALBANIA Numer Kontakti : 0696812397
 • Industria:Marketing
 • Web:

AlbDial Generation Kompani e licensuar ne profilin Telemarketing. Kerkon punonjes per Operator ( Call Center )...

Albaelettrica kosova sh.p.k

Albaelettrica kosova sh.p.k
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Magjistralja Prishtinė-Mitrovicė, km. 3 Shkabaj
 • Industria:Shitblerje
 • Web:http://www.albaelettrica.al

Shitje me shumice dhe pakice materialesh elektrike dhe ndricim


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.