KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Rekruterėt (1 nė 20 nga 116)

Accueil

Accueil

ADA PASTRIM

ADA PASTRIM
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:http://none

Bejme pastrimin e banesave dhe shtepive

administrat shtetrore

administrat shtetrore

quhem agron thaqi jam apsolvent i fakultetit te shkencave politike pran kollegjit fama kerkoj qe te gjej nje pun qe me pershtatet me profesionin...

adx Inc

adx Inc

Aeme Agency

Aeme Agency
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:40000, Main Office1: Erbil, Kurdistan Main Office 2: Marrakech, Morocco
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

AEME AGENCY (Albanian Employment in Middle East) eshte nje agjensi rekrutuese me zyrat kryesore ne Marok dhe Kurdistan...

AEME AGENCY

AEME AGENCY
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:TIIRANE
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

Kontrata pune jashte vendit Ofrohen vende pune ne 2 restorante VIP qe do te hapen ne Erbil,Kurdistan. Pozicionet vakante jane si me poshte...

Afi commerce

Afi commerce
 • Lokacioni:prizren, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Albacall Sh.a

Albacall Sh.a
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:RR Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

Albi

Albi

administrat

ANA Recruitment Agency

ANA Recruitment Agency

Agjensi punesimi per ne Lindjen e Mesme. Ofroj pune kamarier/e, banakier/e, hostess, recepsioniste,sekretare, banke,IT etj.

ANDE-LM

ANDE-LM
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:8284 , ANDE-LM® sh.p.k Adresa: Rruga Kavajes, 116, Qendra e Biznesit GURTEN, Kompleksi Volkswagen, Zyrat 139-145, Tirane – Shqiperi (prane rruges se Ambasadave perballe Kishes Katolike tek Rruga Kavajes, Tirane)
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.ande-lm.com.al

ANDE-LM® sh.p.k Eshte agjencia lider ne tregun e punesimit ne Shqiperi. ANDE-LM® sh.p.k ofron sherbimet e saj te specializuara ne sektoret: 1...

Angels Security Guard

Angels Security Guard
 • Lokacioni:Pristinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine qender te qytetit
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

Antal International Adriatic

Antal International Adriatic
 • Lokacioni:Zagreb, Kroaci
 • Adresa:10000, Ratkajev prolaz 10/II
 • Industria:Rekrutim
 • Web:http://www.antal.com

Antal's executive recruiters combine their recruitment knowledge, search skills, proven headhunting & selection methodologies with knowledge &...

Arabija Ndihmon Kosovėn

Arabija Ndihmon Kosovėn
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Bill Klinton, Lkrishtė
 • Web:

Agjension pƫr punƫsim jasht vendit. Sigurojƫm vendin e punƫs, dokumentacionin e nevojshem pƫr udhƫtime (vizat) dhe banim.

Arben

Arben
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Pėr nevojat e njė kompanie ndėrkombėtare, kėrkojmė: 1. Menaxher/e tė Financave, dhe, 2. Asistente Administrative. Kandidat-i...

Atos IT Solutions and Services EOOD

Atos IT Solutions and Services EOOD
 • Lokacioni:Sofia, Bullgari
 • Adresa:1000, 2 Maria Louisa Blvd,TZUM, fl.4, Sofia
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

About Atos Atos is a global leader in digital transformation with over 110,000 employees in 73 countries and annual revenue of over € 11...

Atos Poland

Atos Poland
 • Lokacioni:Bydgoszcz, Poloni
 • Adresa:85-240, Józefa Ignacego Kraszewskiego 1
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Atos SE (Societas Europaea) is a leader in digital services with pro forma annual revenue of circa € 12 billion and circa 100...

Avon Cosmetics Albania

Avon Cosmetics Albania
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Prane maternitetit te ri te Tiranes, siper Bar Deseo Kati i 6, AVON
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:http://www.al.avon.com

Avon bashkė me 42,000 bashkėpunėtorėt e saj tashmė janė nė shėrbim tė klientėve tė rėndėsishėm nė mbi 100 vende tė globit...

berxhan sh.p.k

berxhan sh.p.k
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1001, Rr. Siri Kodra
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

Montues porta druri dhe ndihmes Bojaxhi druri dhe ndihmes

Bobby.Batatina

Bobby.Batatina
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Str .Abraham-Fehmiu-18,Pristina Kosovo.
 • Web:

DBMS.(Division of Build Menagment Service ) collocate and carried engineering service and management facilities for the Kosovo government to all...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.