KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
AEME AGENCY-

Kontrata pune jashte vendit

Ofrohen vende pune ne 2 restorante VIP qe do te hapen ne Erbil,Kurdistan.
Pozicionet vakante jane si me poshte:

Hostess(Mikepritese klienti)-----(Femera)
Kamarjere -------(Femera dhe meshkuj)
Banakjere-------(Femra dhe meshkujt)

Kontaratat jane 2 vjecare
Aplikanteve te sukseshem do tju ofrohet:
* rroge fikse qe varjon 500$-600$ ne muaj + bakshishe
* Akomodim dhe ushqimi i paguar
*Transportim
*Bilete Avioni
*Pushime vjetore pas vitit te pare te punes dhe bileta vajtje ardhje
*Vize pune
*Sigurime shoqerore dhe shendetsore etj

Kushti i domosdoshem eshte gjuha angleze dhe mosha mbi 18 vjec.

Te interesuarit te dergojne CV ne anglisht me fotografi ne adresat e e-mailit:
---- costumerservice@aemeagency.com
---- aeme.agency@yahoo.com

Ju mirepresim

Kompania: AEME AGENCY
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: 00355 69 41 67 433
Industria: Rekrutim
Adresa: TIIRANE
Qyteti: << Informatė e fshehur>>
Kodi Postar: << Informatė e fshehur>>
Shteti: << Informatė e fshehur>>
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: aeme.agency@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 21/09/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.