KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Aeme Agency-

AEME AGENCY (Albanian Employment in Middle East) eshte nje agjensi rekrutuese me zyrat kryesore ne Marok dhe Kurdistan. Ajo ben lidhjet midis personave te cilet kerkojne pune dhe punedhenesve te ndryshem te cilet kerkojne staf per biznesin e tyre.
Agjensia jone operon prej nje viti duke rekrutuar aplikante nga Shqiperia, Kosova, Kurdistani,Maroku, Ukraina etj.

Kompania: Aeme Agency
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Rekrutim
Adresa: Main Office1: Erbil, Kurdistan Main Office 2: Marrakech, Morocco
Qyteti: Tirana
Kodi Postar: 40000
Shteti: Shqipėri
Tel: 00212 658 128 658
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 30/12/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.