KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
adx Inc

Kompania: adx Inc
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: adi_twice@hotmail.com
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Mitrovice
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 049 516 066
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.adx.com
Regjistruar me: 11/11/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.