KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
administrat  shtetrore

quhem agron thaqi jam apsolvent i fakultetit te shkencave politike pran kollegjit fama kerkoj qe te gjej nje pun qe me pershtatet me profesionin tim

Kompania: administrat shtetrore
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: agron thaqi
Adresa: prishtinė
Qyteti: prishtinė
Kodi Postar: 38000
Shteti: Kosovė
Tel: +37744754851
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: goni1912@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://agron.thaqi@gmail.com
Regjistruar me: 05/07/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.