KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Accueil

Kompania: Accueil
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: Burimeve Njerėzore
Industria: Telekomunikacion
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Reggio Calabria
Kodi Postar: 89133
Shteti: Itali
Tel: 09651875070
Fax:
E-mail: recruiting@accueil.it  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.accueil.it/offerte-di-lavoro.htm
Regjistruar me: 30/01/2013
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.