KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (61 nė 80 nga 2054)

ACW - Auto Larje Profesionale

ACW - Auto Larje Profesionale
 • Lokacioni:PRISHTINA, Kosovė
 • Adresa:10000, PRISHTINE - AFER SWISS CASINOS
 • Web:

AUTOLARJE PROFESIONALE

ADA PASTRIM

ADA PASTRIM
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:http://none

Bejme pastrimin e banesave dhe shtepive

Adam

Adam
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

Adaptivit

Adaptivit
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.adaptiv-it.com

Adaptivit ėshtė ndėrmarrje inovative me veprimtari nė fushėn e teknologjisė informative dhe tė shėrbimeve konsulente pėr biznesin...

adem

adem
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

21 vjet studente pran fakultet.juridik ne uejl

ADFA

ADFA
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr. «Ismail Qemali», Vila 11 ,prane dyqanit te oreve
 • Web:

Adfa Marketing

Adfa Marketing
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

administrat shtetrore

administrat shtetrore

quhem agron thaqi jam apsolvent i fakultetit te shkencave politike pran kollegjit fama kerkoj qe te gjej nje pun qe me pershtatet me profesionin...

Administrata Tatimore e Kosovės

Administrata Tatimore e Kosovės

Admiral

Admiral
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Adnan Barileva

Adnan Barileva
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Veternik
 • Web:

Adria Kosova

Adria Kosova
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

adx Inc

adx Inc

Aeme Agency

Aeme Agency
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:40000, Main Office1: Erbil, Kurdistan Main Office 2: Marrakech, Morocco
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

AEME AGENCY (Albanian Employment in Middle East) eshte nje agjensi rekrutuese me zyrat kryesore ne Marok dhe Kurdistan...

AEME AGENCY

AEME AGENCY
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:TIIRANE
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

Kontrata pune jashte vendit Ofrohen vende pune ne 2 restorante VIP qe do te hapen ne Erbil,Kurdistan. Pozicionet vakante jane si me poshte...

Aeroporti Ndėrkombėtar i Prishtinės

Aeroporti Ndėrkombėtar i Prishtinės

AF Dev

AF Dev
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

AFAS

AFAS
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi "Nėna Terezė", 30A - Hyrja 1, Nr. 1
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:http://www.afas-ks.com

AFAS- i ofron trajnime cilėsore, hulumtime dhe shėrbime konsulence pėr industri, ndėrmarrje dhe qeverinė...

Afi commerce

Afi commerce
 • Lokacioni:prizren, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Afri-Impex shpk

Afri-Impex shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Adresa: Magjistralja, Prishtinė – Kontaktet: Fushė Kosovė. 10000 Prishtinė, Republika e Kosovės.
 • Web:

Shpallje pƫr punƫsim 1) Pozita: Asistente administrative (1) Afri-Impex sh.p.k. ƫshtƫ duke kƫrkuar 1 punƫtore...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.