KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ackton inc

Kompania: ackton inc
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: afrim
Adresa: canada,toronto bulding 4555
Qyteti: toronto
Kodi Postar:
Shteti: Kanada
Tel: 001-938-9389055
Fax: 001-93893803883
E-mail: ackton_inc@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://acktoninc.com
Regjistruar me: 05/12/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.