KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ACW - Auto Larje Profesionale-

AUTOLARJE PROFESIONALE

Kompania: ACW - Auto Larje Profesionale
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: ACW
Adresa: PRISHTINE - AFER SWISS CASINOS
Qyteti: PRISHTINA
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 044844969
Fax:
E-mail: carwash.acw@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 05/11/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.