KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Adaptivit

Adaptivit ėshtė ndėrmarrje inovative me veprimtari nė fushėn e teknologjisė informative dhe tė shėrbimeve konsulente pėr biznesin.
Veprimtaria kryesore ėshtė planifikimi dhe zhvillimi i softuerit, planifikimi dhe implementimi i zgjidhjeve nė telekomunikacion dhe GIS.

Kompania: Adaptivit
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 038 221 772
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.adaptiv-it.com
Regjistruar me: 26/07/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.