KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Aditinet Consulting

Aditinet Consulting S.p.a nje kompani italiane me mbi 15 vjet prvoje ne tregun e IT-se shpallė konkurs pėr 10 vende tė lira Network Administrator.

Nga kandidatėt kėrkohet:

- Te kene njohuri te rrjetave kompjuterike L2, L3
- Njohuri L2/L3 routing & switching se paku Cisco.
- Te jene ne gjendje te perkujdesen per rrjetin , zgjedhje te problemeve, mirmbajtje te rrjetit.
- Njouri te se paku nje brendi te Firewall dhe tematikave te sigurise qofte edhe fillestare.


Nice to have:
Njohuri te produkteve: Extreme,F5, Palo Alto, Juniper , McAffe
Ne ju ofrojmė:

- Kontrate te rregult pune ne ambient me teknologji bashkekohore,
- Projektet interesante,
- Trajnime dhe certifikime te sponzoruar nga kompania.
- Kulturė pune dhe mundesi tė gjerė pėr idetė tuaja,
- Trajnime konstante per te permiresuar aftesite tuaja.

Kandidatet duhet te jene ne dispozicion per transfre te perkohshme per ne Angli (1 deri 2 jave kur ka nevoje)

Te interesuarit mund te dergojne CV-ne ne adresen jobs@aditinet.it

Tė gjithė kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen dhe ftohen pėr intervistė!

Aditinet Konsulting s.p.a
Prishtinė

Kompania: Aditinet Consulting
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: MUsa Osmani
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: ‎10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.aditinet.it
Regjistruar me: 25/07/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.