KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Adnan Barileva-

Kompania: Adnan Barileva
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Adnan Barileva
Adresa: Veternik
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +377 (0)44 630 988
Fax:
E-mail: adnani007@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 02/05/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.