KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ACE HOTEL-

Atelier Ace is Ace Hotel’s in-house creative, marketing and development team. We engineer all branding, content, public relations and new projects for Ace. We’re always looking for interesting minds, skilled thinkers and good dancers to join our small, hand-selected team.

Kompania: ACE HOTEL
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: steven white
Industria: Tjetėr
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: London
Kodi Postar:
Shteti: Britani e Madhe
Tel: 447035934914
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: acehotel@workmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 28/10/2013
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.