KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ADFA -

Kompania: ADFA
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: ADFA
Adresa: Rr. «Ismail Qemali», Vila 11 ,prane dyqanit te oreve
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 222-044
Fax: 226-999
E-mail: adfa_al@yahoo.fr  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 22/07/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 5
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.