KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (141 nė 160 nga 2169)

Albaelettrica kosova sh.p.k

Albaelettrica kosova sh.p.k
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Magjistralja Prishtinė-Mitrovicė, km. 3 Shkabaj
 • Industria:Shitblerje
 • Web:http://www.albaelettrica.al

Shitje me shumice dhe pakice materialesh elektrike dhe ndricim

Albaglobal

Albaglobal
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Translation, Interpretation and Localization Services

Albalith

Albalith
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Albameda

Albameda
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr.Sulejman Delvina Nr.51 Prane Hotel Diplomatit(1)
 • Web:

Albamedia sh.p.k.

Albamedia sh.p.k.
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr.Sulejman Delvina,Nr.51, 100 m poshte Hotel Diplomatit Tirane,Albania
 • Web:http://www.albamedia.al

Kompania Albamedia, lider i artikujve multimediatik ne tregun shqipetare, vjen per ju edhe ne formen me te avancuar te marketingut...

Albania Drink Distribution

Albania Drink Distribution
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr. Dėshmorėt e 4 Shkurtit, Blloku Green Park, Kati II. (siper Club Davidoff)
 • Web:http://www.add.com.al

Albania Drink Distribution sh.p.k., Ć«shtĆ« distributor ekskluziv pĆ«r ShqipĆ«rinĆ«, i Red Bull, Rauch FrĆ¼chtsafte, San Pellegrino etj

Albania Explorer

Albania Explorer

“ Albania Explorer Travel & Tours ”, a company specialized as a licensed Inbound / Outbound Travel and Tourism Agency...

Albania Holidays

Albania Holidays
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Albaniaholidays

Albaniaholidays

ALBANIAN

ALBANIAN
 • Lokacioni:TIRANE, Shqipėri
 • Adresa:RR.KAVAJES.SHK.1.AP.3
 • Web:

KERKOJM 1 STUDENT NE VITIN E FUNDIT NE DEGEN E ARKITEKTUR-URBANISTIKES.

Albanian American Education Group (AAE Group)

Albanian American Education Group (AAE Group)
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:Rruga e Elbasanit, Lunder, Tirane
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:http://www.uat.edu.al

Albanian Training Center

Albanian Training Center
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Qendra e biznesit "Karl Topia"kati i dyte (prane rreth rrotullimit te zogurt te zi)
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:

Qender kursesh te gjuheve te huaja si dhe kurse te ndrysheme kompjuteri, webdesing etj.

Albanorm Building Services

Albanorm Building Services
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:38280, Albanorm Switzerland Dorfstrasse 132 8802 Kilchberg ZH Tel. +4144 715 01 45 Fax. +4144 715 01 46 Email: info@albanorm.ch Internet: www.albanorm.ch Albanorm Kosovė Rr. Memin Beqiri 5 – 19A 38280 Gjilan Tel. 044 211 347
 • Web:http://www.albanorm.ch

- Shitjen dhe - Montimin e ASPIRATORƋVE QENDRORƋ Produktet qĆ« ne i shesim ā€“ ASPIRATOR QENDROR janĆ« fjala e fundit nĆ« teknologjinĆ« e...

AlbaProject Networks

AlbaProject Networks
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:20000, magjistralja Prizren-Gjakovė
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.alba-project.net

Services: ┌ Web Design ├ Web Development ├ Domains & Hosting ├ Search Engine Optimization ├...

Albas

Albas
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:tirane
 • Web:

Albdesign

Albdesign

Albdesign u themelua ne nentor 1994, ne qytetin e Tiranes. Sfida eshte impenjative: ne nje treg shqiptar te shtypit qe duket se kerkon vetem...

ALBED

ALBED
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, magjistralen Prishtinė-Lipjan nė Qagllavice
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:http://www.albed.org

Qendra e mobileve ”ALBED”

Albi

Albi

administrat

Albi

Albi

Albi Mall

Albi Mall

Albi Group ka filluar veprimtarinė e saj me 5 Shtator tė vitit 1990 i njohur si Albi Commerce, si njė kompani e vogėl e shpėrndarjes me vetėm 7...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.