KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
AdventureParkPeje

2 vend tė lira pune:

Personi duhet tė jetė:
•Tė jetė komunijativ/e,
•Tė jetė i/e motivuar pėr punė.
Pėrparėsi kanė personat qė fizikisht janė nė formė tė mirė.
Tė interesuarit duhet tė paraqiten nė faqen tonė nė "www.facebook.com/adventureparkpeje " deri me daten 17.04.2018.

Kompania: AdventureParkPeje
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: www.facebook.com/adventureparkpeje
Qyteti: Pejė
Kodi Postar: 30000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.facebook.com/adventureparkpeje
Regjistruar me: 10/04/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.