KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
2stal-

Tirane, cercasi tecnici computer
Cercasi tecnici computer

Orari: Full time (lunedi-sabato / 8:30-17:30 )
Paga: da stabilire in base alle conoscenze e all'esperienza


Sono richieste la conoscenza delle parti hardware di un computer e di un portatile.
Buona manualitį per lo smontaggio e assemblaggio.

Richiesta una conoscenza minima dell'italiano
Richiesta una conoscenza minima dell'inglese


Inviare il CV a: pupulpito@hotmail.com

Kompania: 2stal
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: pupulpito@hotmail.com
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Rr. Siri Kodra
Qyteti: tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: pupulpito@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 31/05/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.