KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
4ecolor-

4ecolor/polygraph service

Gjithmonė nė shėrbim tė shtypshkronjave

Kompania 4ecolor eshte e pranishme mbi 10 vjet ne tregun Shqiptar ne fushen e sherbimit me lenden e pare per shtypshkronja.

Dega e sajė me e re eshtė Polygraph service sherbimi i parashtypit me makineri CTP dhe CTF te kohes se fundit.

Kompania: 4ecolor
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Erion Ēumashi
Industria: Arkitekturė/Dizajn
Adresa: 4ecolor/polygraph service Prapa ATSH
Qyteti: tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 0692093426
Fax:
E-mail: ek.polygraph@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 08/11/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.