KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
''Radio Ime''-

Kompania: ''Radio Ime''
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Iris Luarasi
Industria: Arte Kreative/Media
Adresa: Tiranė
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar: +355
Shteti: Shqipėri
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 13/03/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.