KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
''TELAKU''D.O.O

JEMI FIRMM NDERTIMI DHE KERKOJM PUNTOR , MURATOR ( MJESHTER),PO KJO OFERT VLEN PER MOMENTIN VETEM PER ATA QE JETOJN NE KROACI NUMRI QE NA NEVOITEN SI PUNTOR ASHTU EDHE MURATOR ESHET I PA KUFIZUAR.

Kompania: ''TELAKU''D.O.O
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: JETON TELAKU
Adresa: HRV.ULICA8
Qyteti: GLINA
Kodi Postar: 44400
Shteti: Kroaci
Tel: +385922026612
Fax: jo
E-mail: tazjia@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://jo
Regjistruar me: 23/07/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.