KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
365-

Portali me shitje online 365 i cili operon ne Shqiperi kerkon bashkpuntor per Kosoven.

Detyrat dhe pergjegjesite:

Te krijoj bashkpunime te vazhdueshme me dyqane/furnitore me veshje, kepuce, aksesore, produktet e te cileve do te shiten online ne portalin tone ne Shqiperi.

Per me shume informacion kontaktoni ne 00355 66 29 29 290 ose email: info@eraldmustafara.com

Kompania: 365
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Erald
Industria: Menaxhment
Adresa: Rruga Abdyl Frasheri. Tirane
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 00355 66 2929 290
Fax:
E-mail: info@eraldmustafara.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 02/06/2014
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.