KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
4Dstudio-

Studio projektimi, kryejme studime urbanistike, projekte per objekte me karaktere te ndryshem, si banesa individuale dhe kolektive ashtu dhe objekte me funksione te ndryshem si shkolle, qender sportive, qender tregtare, fabrike etj.

Kompania: 4Dstudio
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: iris coka
Industria: Arkitekturė/Dizajn
Adresa: Rr. Frosina Plaku Pall.21 Zyra 1
Qyteti: TIRANE
Kodi Postar: 1010
Shteti: Shqipėri
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: -
E-mail: iriscoka@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 26/08/2013
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.