KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
4M Group

Limited liability company

Kompania: 4M Group
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Fitim Muēaj
Industria: Tjetėr
Adresa: Blvd Nena Tereze 32-1 Nr. 7
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 0038649135379
Fax:
E-mail: fitim@4mgroup.co.uk  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.4mgroup.co.uk
Regjistruar me: 06/02/2013
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.