KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
4Pixels

Kompania: 4Pixels
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Postfach 520 9470 Buchs SG Schweiz
Qyteti: Zurich
Kodi Postar:
Shteti: Zvicėr
Tel: 049307165
Fax:
E-mail: nderimmanxhuka@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.4pixels.ch
Regjistruar me: 06/07/2015
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.