KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
6D KINEMA-

Ka tė bėj me shitjen e biletave edhe informimin e klientav pėr filmat qė munden ti shiqojn

KONTAKTO NĖ VIBER +38344636686

Kompania: 6D KINEMA
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Alban Kunoviku
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: Lipian , Qendėr ,Shesh
Qyteti: Lipian
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 044636686
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/07/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
03/07/2018 Shitese Shėrbime tė klientėve Lipjan - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.