KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
101 Group SHPK

Kerkohen 3 specialiste per Fizioterapi-Masazh, ne kampin e Nato's - Film City ne Prishtine.

Kompania: 101 Group SHPK
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Besnik Haliti
Industria: Tjetėr
Adresa: Film City ne Prishtine.
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 045595507
Fax:
E-mail: besnik.haliti@101global.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.101global.net
Regjistruar me: 13/08/2015
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
13/08/2015 Massage Therapy Shėrbime Shėndetsore Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.