KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

Shitese me pervoje shumevjeqare poashtu pervoje pune ne kompjuter.

Kompania: "GARNET"Cosmetics & Accessories
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Neron Halkollari&Sever Fishekgjiu
Adresa: ne qender te Prizrenit ne Shadervan
Qyteti: Prizren
Kodi Postar: 20000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: neron_h74@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 23/12/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.