KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
  motel  restoran  ''PANORAMA  ''-   Mazhiq   -  MITROVIC  Rruga   STANTERG   BARE-

MERKOJM DY PUNTORE - NDIMSE PER PUN NE SHANG E KUZHIN MUNDSISHT ME PERVOJ PUE OSE PA PERVOJ SE SHPEJT DO TE AFTSOHENI MUNDSISHT TE JET MOSHA E RE- OSE E MESME ORARI I PUNES PREJ 10 - 17 h PAGESA SIMBAS MARRVESHTJES KINI MUNDSI ME UDHTUE EDHE ME BANUE JU PREMTOJM SE DOTE NIENI VEHTEN SI NE MES TE FAMILJES SE JUEJ KAQ JU FALIMINDERIT - LAJMROHUNI.........

Kompania: motel restoran ''PANORAMA ''- Mazhiq - MITROVIC Rruga STANTERG BARE
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: PRONARI BEHRAM KERLESHI NR TEL 044 332-891 MUNDSISH THIRRJA TE BAHET MAS DI
Adresa: MAZHIQ -STANTERG BARE KOMUNA MITROVIC
Qyteti: MITROVIC- STAN TERG- MAZHIQ
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: -
E-mail: ardita_85_@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 26/04/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.