KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit

Kompani cigaresh, pije alchoolike dhe freskuese.

Kompania: "Tobacco Holding Group"sh.p.k
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: Zayed Business Center kati i 7 Tirane
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 04229621
Fax: 229287
E-mail: human_resource@thg-shpk.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.thg-shpk.com
Regjistruar me: 03/06/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.